Informacje o firmie

 

Firma istnieje na rynku już przeszło 26 lat. W 1993 roku rozpoczęliśmy współpracę z renomowanymi zakładami i fabrykami tapicerskimi, zaopatrując je w wysokiej jakości włókniny i wyroby tapicerskie. Jako pierwsi w branży wprowadziliśmy na polski rynek włókniny igłowane oraz typu Spun Bond.

Zawsze o krok przed potrzebami


Rozwijaliśmy się, badając potrzeby lokalnego rynku i wyszukując najwyższej jakości wyroby u najlepszych producentów na świecie. Dla naszych klientów od zawsze trzymamy rękę na pulsie, dopasowując naszą ofertę elastycznie do oczekiwań. Cenimy stałą współpracę i partnerskie relacje, dlatego nieustannie dokładamy starań o to, żeby naszym odbiorcom niczego nie brakowało.

 


Bogata oferta – najlepsze produkty

 

 

Włókniny techniczne, wypełnienia, pasmanteria – kompleksowa oferta dla przemysłu meblarskiego


Przeszukując światowe rynki i nawiązując biznesowe relacje z najlepszymi producentami z Polski, Europy czy Azji, możemy zagwarantować kompleksową ofertę, w której miejsce znalazły wszystkie wyroby z branży tapicerskiej. Każdy z nich doskonałej jakości i w korzystnej cenie – naszą ofertę tworzymy na bazie bezpośredniej współpracy z producentami, pomijając zwiększających koszty pośredników.


Jesteśmy licencjonowanym dystrybutorem renomowanej duńskiej marki FIBERTEX – włóknina PP. W stałej ofercie posiadamy również włókniny PP Spun Bond, owatę oraz wiele innych. Znajdziesz u nas także bogaty wybór wypełnień, akcesoriów i dodatków:
- Pasmanteria tapicerska
- Okucia meblowe
- Mechanizmy sof
- Nóżki meblowe
- Pasy tapicerskie
- Taśmy zamkowe
- Nici
- Zszywki
- Narożniki


W 2018 roku stworzyliśmy markę Fibert, która oferuje naszym klientom kompleksowy pakiet artykułów do pakowania:
- Folie rękaw i pół rękaw
- Folie stretch
- Folie bąbelkowe
- Folie przeciw kurzowe
- Taśmy pakowe
- Taśmy pakowe z nadrukiem
- Taśmy do bandownic
- Napinacze
- Tekturę falistą
- Tekturę litą


Zostań naszym partnerem – to się opłaca!

Nie stajemy w miejscu i wciąż szukamy nowych sposobów na rozwój. Posiadamy najnowocześniejsze linie do konfekcjonowania włóknin, pracujemy bez przerwy nad powiększaniem asortymentu wyrobów tapicerskich i szukamy dla was tego, co innowacyjne, doskonałe i sprawdzone.
Budując stabilną pozycję, stawiamy na jakość, która zdobywa zaufanie - wyłącznie najlepsze produkty, które pomagają budować sukces naszych klientów. Oferujemy atrakcyjne i elastyczne warunki współpracy, szerokie wsparcie oraz serwis. Zaangażowany zespół specjalistów pozostaje do dyspozycji klientów, wspierając proces decyzji zakupowych i świadcząc szeroko zakrojoną pomoc.

Zapraszamy!